ellamakrela

Dostal se někdo na můj facebook účet?

Dobrý den, dneska jsem se na Facebook dívala na to z jakých míst se do mého účtu přihlašuju, protože jsem měla v posledních pár dnech podezření, že někdo zjistil moje přihlašovací údaje a dostal se mi na účet. Tohle nakonec nebyla pravda, ale přišla jsem na jednu nesrovnalost. Vyjelo mi, že v říjnu a v listopadu jsem se měla přihlašovat do mého účtu a i ze stejného tabeltu jako má já z místa Praha. Bydlím na opačné straně republiky a v Praze jsem v té době rozhodně nebyla. Myslíte si, že je pouze nějaká chyba ve facebook lokaci nebo je reálné, že se mi někdo na ten účet opravdu někdo v té době díval. Jinak žádné podezřelé aktivity jsem si nevšimla a plus mě uklidňuje, že to bylo z naprosto stejného tabletu, jako mám já.

Odpovědi
Mp2

Tak hlavně si zprvu změnte heslo na mail, pote na fb účet a poté klikněte na odhlásit mě z jiných zařízení…

Pokud někdo .. Třeba i z rodiny zná vaše heslo..
Lidi rádi šmírují a přitom neškodí. Jen aby jim něco neuniklo..

Třeba máte v rodině sourozenci mobil se stejným systémem a přihlásili jste se stejným účtem..
Mně to sdílí kontakty, přihlašovací údaje.. Hesla ale ne…

Třeba jste koupila mobil od někoho z bazoše.. Třeba jste ho neresetovala a je tam nejaky vzdálený přístup .

Ono k té změně lokace stačí jen připojit se skrz nejakou FB hru a tak dále..

Pokud chcete ale jen védét, zda vám tam někdo neleze…
Tak se tam 2 nepřihlasujte. A pote se mrknete do historie.

ivzez

Facebook podle neumí správně lokalizovat.
Já se přihlašuji jenom z Prahy, ale místo Prahy
mi hlásí Ostravu, Jablunkov a další lokality.

anonym

Používejte dvoufázové ověření a pak nebude až tolik vadit, když se někdo náhodou dostane k vašim přihlašovacím údajům protože druhá fáze ověření ho do účtu prostě tak jako tak nepustí … https://www.fa­cebook.com/hel­p/148233965247823?hel­pref=faq_content