Raddess

Dostal se někdo do téhle situace? (týká se amnestie)

Udali jste někoho, byli jste svědkem události u které jste svědčil proti člověku který spáchal trestní čin a dostal se do vězení? Nemáte strach, že na něj platí amnestie? Nemáte strach, že si vás najde?

Tohle mě napadlo hned, když jsem se dozvěděl o amnestii. A to nemluvím o dalších případech. Je to tak, že Klaus kvůli svým korupčním přátelům musel vypustit i dalši stáda?

Odpovědi
Funna

naštěstí ne…a jestli by se pomstil teď, nebo až ho pustí „legálně“ je jedno…

a bohužel ano…vypustil stádo kvůli několika …

konfidenti

To je ale ošidná otázka…

  • ti co konfidují (práskají, bonzují) a to z potěšení a ještě si přikreslí svoji „pravdu“ u svědectví, tak ti by měli dostat minimálně slovní ponaučení od toho koho se jim podařilo poslat do kriminálu !!
  • ti co pouze svědčí v zájmu zákona a ochrany osob tak se bát nemusí, protože jistě každý právem odsouzený a nyní propuštěný bude rád že je na svobodě a jistě si uvědomí, že něčí svědectví proti němu bylo nutností v trestní kauze každého občana..
  • jestli však propustí magora, kterého jste usvědčil či udal, to pak je ve hvězdách zda se vám tato pomoc justici při vašem svědecví proti němu, skutečně vyplatila či naopak vymstí…

Zdar konfidentům