Avatar uživatele
Rokio

Došlo ke zlepšení mého zdravotního stavu?

  1. Před rokem a půl jsem měl 95 kg. Teď mám 84 kg. Měřím 178 cm. Je to díky mé výrazné hypománii. Ujdu někdy i více než 10 km za den.
  2. O něco se mi snížil můj krevní tlak, a to po opakovaném měření u odborníka v oblasti zdravotnictví. Nemám ani těch 120 (horních). Dříve jsem měl nad 130.
  3. Už několik týdnů vstávám brzo ráno, aniž bych si nastavil budík a cítím se po ránu jak rybička.

Jsou tohle změny k lepšímu, pokud jde o moje zdraví? Co myslíte?

Předem vám děkuji za reakce a přeji vám hodně pohody a co nejméně stresu!

Zajímavá 0 před 231 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak určitě. Tohle je dobrá bilance. Až se dostaneš na váhu 78 kg, pravděpodobně už zde nebudeš působit jako hlupák a tvé otázky a odpovědi se jaksi přiblíží například těm mým. Jak budeš později postupně dále hubnout a hubnout, tvé otázky zde budou moudřejší a moudřejší. Elkon si tě již nevšimne, protože se od něj diametrálně vzdálíš. Nakonec si můžeme zcela rozumět. Jen tak dále. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Z hlediska tělesné hmotnosti a krevního tlaku se zdá, že vaše zdraví se opravdu zlepšilo. Ztráta hmotnosti a snížení krevního tlaku mohou snížit riziko některých chronických onemocnění, jako jsou cukrovka a nemoci srdce. I pravidelné probouzení bez budíku může naznačovat, že máte kvalitní a dostatečný spánek, což je také důležité pro vaše zdraví.

Nicméně, zmiňujete „výraznou hypománii“. Pokud tento stav zahrnuje narušený spánek, rychlou a nekontrolovatelnou myšlenku, případně riskantní chování, mohlo by to být známkou bipolární poruchy. Skutečný dopad tohoto stavu na vaše zdraví by měl vyhodnotit odborník. Navíc, nekontrolované rychlé hubnutí může být také známkou některých zdravotních problémů.

Doporučuji vždy konzultovat všechny výrazné změny ve vašem zdravotním stavu se zdravotnickým odborníkem. Je důležité mít vyvážený pohled na celkové zdraví, nejen na jednotlivé aspekty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek