kurec

Dosáhl některý Čech svým videoklipem na Youtube 100 mil. zhlédnutí?

Pokud ne, který se k tomu tomuto číslu alespoň přiblížil?

Odpovědi
zjentek

Většina zemí/států světa ani neví, kde a co je ČESKO, včetně těch významných. Proto se domnívám, že ke sledovanosti 100 mil. u českého YT videa by mohlo vést zhlédnutí videa každým českým občanem 10×, včetně kojenců.

AdamkooTV

Ahoj,
pokud dobře vím, tak v České Republice zatím až tak sledované video nebylo. Nejsledovanější hudební videoklip je pokud vím od Barbory Polákové – Nafrněná, která má přes 43 mil. zhlédnutí.

autacek

Na youtubu to sice nebylo, ale to péčko, kde nějaký starý Ital bořil českou holku a ta přitom nahlas vzpomínala jak ten její zatím jezdí a zvoní v Praze s tramvají, mělo na svou dobu taky hodně velký úspěch.

KristovaNoha

Aquapalace Praha má 72 milionů zhlédnutí, více jsem neviděl

EKSOT123

Ty podle mě nejlepší většinou nepřesáhly 1 mil. Několik českých a slov videoklipů má kolem 80 mil, přes 40 mil už jich je docela dost. Ale asi nic z toho se mi nelíbí, tak neuvádím.
Najít to lze třeba v komentářích u tohoto videa https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OAsLObF0X3Q
Nebo asi jsou ještě jednodušší metody, jak to zjistit. Např. mujsoubor.cz/po­radna/multime­dia/983-zobrazeni-nejsledovanejsich-videi-na-youtube
Z těch, kterým bych to přál, možná časem překročí 50 mil Karel a Charlotte Gottovi, teď mají 37 mil.