Rokio

Dopustil jsem se dnes spamování na tomto webu?

Byly moje dnešní otázky projevem spamování?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Filip84

ano

Ne, asi: tak se podívej, co za koniny tady zase jedeš, a kolik! Na to se snad nemusíš ptát, ne, to vidíš sám.

Lgee

ne

Gus_Fring

ne

Nebylo to, minimálně z mého pohledu, nic otravného. Aspoň to tu není mrtvé. Uznávám, že občas Tvé jiné dotazy bych označil za spam nebo minimálně otravné, ale dnes tomu tak rozhodně nebylo.

paul1

ne

elkon

jiná odpověď

Spam je nevyžádaná pošta. Inteligent jistě pochopí o co jde.

Gus_Fring

Elkon: Inteligent to asi nepochopil: Spam je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Spam