Emma

Doporučte mi prosím firmu, která montuje bezpečnostní dveře. Ostrava a okolí. Děkuji.

Máte někdo zkušenosti s bezpečnostními dveřmi? Prosím poraďte firmu, ale jen Ostrava a okolí. V Havířově mne velmi zklamali. Děkuji.

Odpovědi
Braník

Emmo něco je tady
http://www.fir­my.cz/Velkoob­chod-a-vyroba/Vyrobci-stavebnin/Vyrobci-stavebnich-prvku/Vyrobci-oken-a-dveri/Vyrobci-dveri/Vyroba-exterierovych-dveri/Vyrobci-bezpecnostnich-dveri/kraj-moravskoslezsky/os­trava-mesto

buba

Emmo pro Ostravu je top prodejce pan Drozda prodává dveře od HTdveře a tuším i Bedex , dveře dělá dlouho a rozumí tomu jako nikdo. Navrhne Vám a dodá opravdu špičku na trhu za super peníze a navíc zajistí servis, tuším i otevírá zabouchnuté dveře.Jednoznačně se obrátit v Ostravě na něj.Nám dělal žaluzie.

lindicka4478

Určitě by se vám mohl hodit kontakt na zámečník praha 2. On dělá hlavně okolí Prahy 2, tak jestli budete někdy skutečně potřebovat poradit na montáž bezpečnostních dveří, doporučuji tento kontakt. Jsou lidé kteří by za takový kontakt byli skutečně vděční, tak se ani nemusíte ke mně hlásit případně. Dělám to pro lidi.