Avatar uživatele
petulas

Doporučíte tyto in-line brusle?

vlastníte někdo tyto brusle – Roces S 204 W (http://www.ma­ll.cz/damske-brusle/roces-s-204-w?v=475821001)? pokud ano, jste s nimi spokojeni? jedná se o kvalitnější in-liny, především v oblasti ložisek? víte o nějaké lepší variantě? a nevíte někdo, prosím vás, jestli mají brzdu? nebo se „roces“ vyrábí pouze bez brzdy (popř. jde dokoupit a domontovat)? předem děkuji za informace ;)
Doplňuji:
a jak to máte s velikostí? máte stejné číslo jako máte běžně nebo jste si vzala o číslo větší? běžně mám 39, nynější brusle mi seděly také 39, ale jestliže mají tyto rocesy hrubší vložku, váhám zda si nemám vzít o číslo větší…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kamila44444

Ano,tyhle brusle mám. Jsou kvalitní ale potí se v nich hodně nohy. Jsou tlusté. Je to i s brzdou- Brzda se dělá jen na jedné brusli. A dali tam asi fotku bez brzdy. My ji tam tedy máme. Koupila bych si ale asi jiné. Taková ta guma na kolečkách je opravdu dobrá, tichá ale rychle se ošoupe. Pak budete muset kupovat nové kolečka. Asi bych si koupila jinší. Kolečka malá nejsou. Na krajích jsou průhledná a na fotce to vypadá jakoby byla malá.
Doplňuji:
Vezměte si normálně těch 39.Brusle se dají zvětšovat.

Upravil/a: kamila44444

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SonsyMite

Podle mě mají malá kolečka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek