dust8

Doporučíte si občas vypnout mobil, aby měl člověk trochu klidu? Nebo je to jen luxus ve dnech dovolené, či ani to ne?

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď...

Mobil vypínám na noc a leží v obýváku na stole.

Drap

Jiná odpověď...

Mám ho zapnutý téměř pořád. Kenně ho mám však cca 3 – 5 hodinv místě, kde právě nejsem já. Potom se podívám kdo volal, pokud někdo důležitý, ozvu se mu potom. Nedůležité a neznámá čísla nevolám. O dovolené mobil vypnu a během rří týdnů ho zapnu 1 až třikrát, podle toho jak potřebuji volat. Má to tu výhodu, že mobil mě ty tří týdny vydrží bez problémů nabitý.

Themeansar

Ne, protože...

da ny

Jiná odpověď...

Mám klid/luxus i s permanentně zapnutým MT.
Používám ke komunikaci (hovory, sms), „jsem na příjmu“, především, kvůli rodině, pro přátele, kolegyně z práce a pro zaměstnavatele /zbytečně „neobtěžují“.
Používám budík a jako ukazatel času.
Nejsem otrokem, internet v MT nepoužívám

Funna

Ne, protože...

Já sama sobě nic nedoporučuji, prostě to udělám, nebo ne..
a ani na dovolené mobil nevypínám, prostě ho potřebuju na jiné věci, než na telefonování…např. kvůli mapám, počasí a pod…a pokud ti někdo zavolá a ty na něj zrovna nemáš čas, nebo chuť s ním mluvit, tím nejjednoduším řešením je odnítnutí hovoru…

paul1

Ne, protože...

Moc lidí nám nevolá, i my telefonujeme jen zřídka.

Arne1

Ne, protože...

Mobil dnes není jen na telefonování.

vrkuu

Ano, protože...

hippeace

Jiná odpověď...

Mám režim nerušit každý den po dobu 12 hodin (přes noc) – důležité kontakty vědí jak ho v případě problému obejít a kontaktovat mne.