dust8

Doporučíte někdo seriál The Mandalorian? Je třeba pro pochopení mít nakoukané všechny Star Wars filmy?

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/622365-the-mandalorian/preh­led/

Odpovědi
Gus_Fring

Seriál se odehrává 5 let po epizodě 6. Takže bych doporučil zhlédnout prequelovou i originální trilogii. Na novou klidně zapomeňte. Bohužel jsem ještě neviděl ani první díl.

briketka10

Neviděla jsem ani jeden díl Star Wars pro mě je těžký se vyznat
v tom pokračování. Ono jak je to na přeskáčku už jsem se v nich
ztrácela a přestala sledovat.
Na tento seriál se ráda mrknu díky za tip :)