Kepler

Doporučíte nějaký antivirus zdarma, nebo jako zkušební verzi pro win10?

Mám problémy, kdykoliv restartuji, nebo se provádí aktualizace, PC přestane fungovat. Musím vypnout natvrdo a po dlouhé peripetii se mi zatím podařilo už 5× vrátit zpět i s tou chybou, jinak to nešlo. Možná, že ani antivirus nepomůže, ale nevím, jak z toho ven. Aktualizace zatím proběhla maximálně na 99% a pak to zase kleklo.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nedoporučím, prostě proto, že takový (který bych doporučil) neexistuje.
V podstatě máš na výběr ze 2 možností – Avast nebo Comodo, přičemž mi Comodo přijde s ohledem na implementovaný sandbox (možnost instalace) o trochu lepší. Otázka je, zda si poradíš s jeho použitím.

Nicméně tenhle problém co máš ani zdaleka NEMUSÍ mít na triku antivir, ale i Widle samotné NEBO potíže s umírajícím HW (HDD/SSD) apod. Zkusils už restart do nouzového režimu? Jak to dopadlo?

Další odpovědi
elkon

Antivirus žádný, Win 10 mají v sobě Defender. Ale jinak třeba Malwarebytes, nebo Wise Care 365. Pak ještě Adwcleaner. Fungují i jako free verze. Pokud tomu nerozumíš, tak nech nastavení tak jak je při instalaci.

AlfonzSP

Ja a mnoho lidi okolo pouziva bezplatny antivir MS Defender, integrovany primo ve Windows.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.