Janilivi

Je bezpečné stahovat programy ze stránky Slunečnice.cz? Máte nějaké zkušenosti?

Jedná se o Movie Marker
Dekuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Mé zkušenosti jsou takové, že nejbezpečnější je stahování SW přímo ze stránek autora. Na Slunečnici zpravidla stáhneš navíc nějaké přívažky, o které nestojíš, prostě jsou tam nalepené nepotřebné srágory. V tomto ohledu je daleko lepší mujsoubor.cz, i když nemá tak široký výběr.

Další odpovědi
Hlada

Naprosto bez obav.

ivzez

Souhlasím s Keplerem, mnohem lepší
je programy stahovat přímo na webech výrobců.

Např. poměrně oblíbený CCleaner na Slunečnici
obsahuje verzi, která po 30 (?) dnech odkazuje na web
výrobce pro placenou verzi. Stáhnete-li si ale free verzi
rovnou od výrobce, nebude Vás ničím otravovat.

Výrobci také do svých programů (většinou) nepřidávají
žádné lišty do prohlížečů, nemění domovské stránky ani
výchozí vyhledávače…

Lurius

Úplně se mi vybavili moje první dny s internetem :D

Ano je, ale radši doporučím třeba Sony Vegas, je jednoduchý a umí toho mnohem více :)

dr.luha

Stáhni si celý balíček a při instalaci lze zvolit jednotlivé aplikace. http://www.sta­huj.centrum.cz/ko­munikace/instan­t_messengers/os­tatni/windows-live-essentials/
nebo http://wintip.cz/ke-stazeni/546-microsoft-windows-essentials-2012

still

Slunečnice spolu se Studnou a Stahuj.cz jsou jedny z nejstarších SW portálů na českém internetu a jsou naprosto spolehlivé.

to ivzes: nestahovala jsi náhodou zkušební verzi CCleaner PRO? Případně i ve free verzi lze „špatně kliknout“ a aktivovat tím PRO verzi k vyzkoušení.