huxa

Doporučíte mi prosím nějakou literaturu či videa k první pomoci?

Mám za sebou kurz první pomoci, ale už si mnoho věcí z něj nepamatuji, či nebyli vyřčeny. Proto bych se rád dovzdělal a naučil se základy lidské anatomie, jako třeba, kudy vede tepna, pokud by ji bylo potřeba zaškrtit a případně i věci, které se netýkají výhradně první pomoci, ale pomohou při potýkání se s ošetřením zranění v běžném životě.

Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Ametyst

Znám jenom web prvnipomoczive.cz. Je tam pět videí a popisky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.