kimikono

Doporučíte mi nějaké yaoi? Viděla jsem již několik příběhů, ale nemůžu najít ten „pravý“.

Doporučení na yaoi prosím viděla jsem toho moc a nemuzu najit nejake dobre?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… doporučuji český pravopis, pak se zastav znova …

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jestli ti je 13, tak to beru, protože jsem si touto fází taky prošla :)))
Koisuru Boukun. A shounen-ai Gravitation, Loveless, Yuuri! On Ice, Suki na Mono wa Suki Dakara Shou ga nai!!, Junjou Romantica. Dál už si nevzpomenu, určitě toho bude ale mraky, mrkni na Akihabaru (akichan.moe)