Mirdas

Doplatili jste někdy na své spořivosti ?

Jak a co se vám prodražilo, když jste chtěli ušetřit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, s manželkou jsme doplatili na společnost KTP Quantum, kam jsme dali své úspory o které jsme přišli (dohromady 200 tisíc).Proto nadávám na tuto společnost, protože za komunistů by to nebylo možné.
A prezident Klaus dal těmto lidem z vedení společnosti amnestii, což by také za komunistů NEBYLO možné.
Zlatí komunisti, ti nikdy nedovolili aby pracující lidi byli takto okradeni.

Další odpovědi
střevo

to jó, du do Kauflandu kuli velký slevě 250,–Kč(10kusů) a u kasy se spletla, protože kecala s jinou, já si nevšim(až doma) a zaplatil eště vo 300 víc – rozumíš – né vo 250 míň,,, a už sem to z nich nedostal

zjentek

na spořivost jsem doplatil tak, že nemám ženu
..hehe

orwell

Jistěže, zanedlouho po „plyšáku“ jsme přišli s manželkou o většinu z dvacetiletých úspor díky znehodnocení peněz (skrytá měna, kterou přiznal i sám velký On) a prudkému vzrůstu cen i inflace. Bylo mi (vlastně nám všem) tehdy doporučeno, že se máme starat sami o sebe, jako kdybychom to nikdy nedělali. A myslím, že nás to ještě jednou čeká.

KK1

Jo, když si někdo za komunistů nakradl 200 tisíc a potom si myslel, že z toho bude žít do smrti, tak si za to může sám

Pepa25

Ještě jako student jsem chtěl pár korun ušetřit, proto jsem se nechal přemluvit, že jednu transakci uděláme „neoficiálně“. Byl jsme podveden a byla to perfektní zkušenost (naštěstí mě to stálo jen málo).

anonym

Všichni nadávají, že jim komunisti v čele se Zápotockým (naše měna je pevná, měnová reforma nebude) sebrali peníze.
Ale představitelé tohoto systému nás okradli stejně jako dříve zmiňovaní komunisti.Nejenže při přechodu na tržní ceny zlikvidovali lidem úspory, tak umožnili všem zlodějům (v čele s Klausem) okrást lidi, kteří měli své úspory na důchod.A pak těm všech zlodějům Klaus udělil amnestii.
Moji rodiče šli do důchodu v r. 1992 a dali jim důchod okolo tří tisíc.I když se během let důchody valorizovali, tak stejně mají důchod 7500 Kč.ČILI OKRADLI STARODŮCHODCE­.Novodůchodci (to jsou ti, co odešli do důchodu po r. 1995) tak už mají důchody okolo deseti tisíc.

střevo

@ lahny
vono by to teď taky nemohlo bejt možný, jenže zákony sou v Česku nastavený na lidi, co nemaj prachy – vod těch co maj,,,,dyž si nakradeš tak už na tebe nikdo nemůže

gagaga

zjenteku..
a ani zadnou mit nebudete..
hehe
:p

zjentek

co tě žere, ženo?

gagaga

kreditka bez pinu ;((

zjentek

vraťme se k otázce ..tohle smrdí duchovnem

gagaga

andersona nam sem neplette !