kayy

Dopis z Brna(14:15) do Boskovic-je možnost,že přijde už zítra?

Doplňuji:
Dopis nebyl podán přímo na poště,hodila jsem ho do té schránky.

Odpovědi
Anuket

Možné to je. Ale také nemusí. Záleží, v kolik má pošta v Brně kurz („odvoz“) dopisů. Poté se dopis dostane do Sběrného přepravního uzle v Brně, kde se vytřídí a ještě večer se posílají po vytřízení dál na pošty. Jelikož uzel je v Brně, tak pravděpodobnost, že dopis doručí již zítra je opravdu celkem velká, ale ne stoprocentní.

Pepa25

Pokud to bylo podáno na poště, tak pravděpodobně přijde.

Drap

Je velmi pravděpodobné, že zítra příjde.