Keyna

Když pošlu dopis nebo přání v obálce Kate a Williamovi, dostanou ho?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nevíte, jestli když pošlu dopis nebo přání v obálce, dostanou ho. Nebo zůstane někde viset?

Nejlepší odpověď
ivzez

Odhaduji, že na vyřizování pošty budou mít
personál, že „běžnou“ poštu nevyřizují osobně.

Další odpovědi
MichaelOffic

Myslím že ne. Na to mají lidi. A jestli jim budete něco psát, tak ať se posunou do moderní doby a nejsou tak nudní a nekopirují pořád Dianu na kazdem kroku. Dík. :D