Avatar uživatele
anonym

dopadli jste dobre?

http://www.iq-testing.cz/
Doplňuji:
dopadl jsi dobre ja jsem na tom stejne nicmene tam bylo napsano test zdarma tak asi me iq neni tak vysoke

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Test byl složitý na přemýšlení a měřený časem, potom co jsem ze sebe vypotil snad všechnu zbylou energii to po mě na konci vyžaduje zaslání sms v ceně 99kč vč. DPH – Dopadl jsem následovně : Jsem rozzuřen!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Já rozzuřen nejsem, ale kdysi jsem byl. Ano, také jsem jak blb doplňoval a lámal si s tím hlavu. Po nějaké době když jsem konečně došel ke konci testu po mě chtěli smsku. Takže to jsem byl nas…, dnes ne, jen jsem se podíval na odkaz a šel od toho.
A jinak každému mohu výsledek testu sdělit: Ať máte iq 50 nebo 200, jste blbci. Ne, to není nadávka, ale jste blbci že byste jim tu smsku poslali a zaplatili za něco, co stejně neodráží žádné iq testy.
Doplňuji:
Hanko, test je opravdu zdarma, to je pravda. Za výsledek však musíš zaplatit! :D:D

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ted jsem ho zrovna dokončila ale když jsem zjistila že chcou po mě 99 kč tak jsem to hned ukončila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Jo,jo, takhle se vydělávají peníze.
„IQ 90“ někde okopíruje test, nahodí to na www síť a „chytráku“ zaplať. Myslím, že „chytrák“ má tolik rozumu, že si umí najít mraky Free-Menza-testů…
Omlouvám se „chytrákům“ kteří zaplatili a tím pádem dokázali, že to s tou chytrostí nebude tak žhavé – jedině snad bych kladně hodnotil, že se jim zželelo podnikavého „IQ 90“ a rozhodli se mu tím přispět na luxusní Mercedes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

HELE,A PROC TAM CENA TE SMS NENI NAPSANA NEJAK VIDITELNE?TO BY ME VAZNE ZAJIMALO-NEJSPIS PROTO JE TO IQ TEST,ABY SE UKAZALO,JAK SE"HLUPACI" CHYTAJI…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Test jsem udělala, ale stovku nikam posílat nebudu. Ihned jsem to zavřela. Na takové blbosti je zbytečné dávat tolik peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

pri týchto „bezplatných " testoch moje IQ je vždy v červených farbách. tj. menej ako IQ "hojdacieho koníka“.
Doplňuji:
Preto ich už nerobím, nechcem si pokaziť svoje sebavedomie 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek