Kathy

Domov pro seniory

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co vše a kde musím zařídit, pokud si chci otevřít soukromý domov důchodců?Jedná se mi o zdravotní pojišťovny a sociálka…Vše ostatní už mám vcelku zařízený. Děkuji

Nejlepší odpověď
LuciJe

Pokud máte na mysli domov důchodců poskytující i zdravotní (nikoliv jen ubytovací) služby, zastavte se na sociálním odboru a domluvte se s nimi. Pokud ve Vašem kraji existuje komunitní plánování sociálních služeb, budete se muset v první řadě zařadit do plánu, abyste měla nárok na dotace.

Další odpovědi
kenyrts

Bohužel to, co jsem původně chtěl najít, jsem nenašel, ale možná by se vám hodil kontakt na jeden takový domov už v chodu. Třeba byste se od nich dozvěděla více, držím palce!!!!

Zdroj: http://www.dd-dobetice.cz/onas/