zjentek

Doma je tam, kde nás mají rádi. Ovšem co platí, zůstaneme-li tam zcela osamoceni?

Nejlepší odpověď
NoFear

Tak platí, že doma jsme tam, kde jsme rádi a kde se doma cítíme. A pokud takové místo není, nikam nepatříme, tak jsme bez domova. ;) Ale je spíš třeba ho najít, než to „vzdávat.“
(Rádo tě může mít spoustu lidí i nějací známí.. a ty nemusíš mít rád je :D to pak asi s tím domovem neplatí).

Další odpovědi
Justin1

Když je někdo doma sám a má rád sám sebe, tak se i tak dá říct, že je někde, kde ho někdo má rád.

elkon

Doma je člověk tam, kde má své kořeny a kde se cítí dobře.

Ametyst

Jak píše NoFear, doma je tam, kde Ty jsi rád a cítíš se dobře. Okolí už může být různé. Z mé zkušenosti bych byla doma víc v cizině, protože tam mě měli víc rádi a chovali se mnohem slušněji a férově.

jáára

Já to říkám o hospodě a mém zaměstnání. Já tady nejsem sám, já tady tak chlastám… (Kouř) A mám tu pejsku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.