lukas.zmizik

dokážete přiznat svůj vlastní a patrný „prd“ ve společnosti?

případně, jste na něj hrdí?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já sám jsem prd ve společnosti. Takže se ani přiznávat nemusím.

Další odpovědi
Drap

normální a jen trochu vychovaný člověk se takovýchto věcí nedopouští.

Jikra

Samozřejmě že -Drap- má pravdu. Ale v životě lidském můžou příjít chvile, např. po zákroku (myslím tím lékařském)v okolí svěrače že ho neudržíš ani náhodou. A to jsi kolikrát rád, že je to jenom prd. O nějaké hrdosti nemůže být ani řeč. Omluva je samozřejmě namístě i když by se člověk nejraději ani neviděl ale samozřejmě že spousta lidí to ani nedokáže pochopit.

jirkajirka

To jsi náhrada za Kolesu??

bolak

Jakmile ucejtim šimrání pod pupkem, hned začínám tlačit aby mi náhodou zase nezalezl zpátky a nebyl promarněn. Následně se otáčím na všechny kolem stolu, zvedám bradu a pokyvuju, jelikož jsem na něj (pokud je přiměřeně dunivý) právem hrdý. Pak všem popřeju dobrou chuť a pokračuji v jídle.