annas

Dokážete i přes své zkušenosti někdy pokazit i úplně obyčejné jídlo?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, občas se prostě nezadaří.

Vesmes zamena soli s cukrem.

Další odpovědi
pokazdejinak

Málokdy, ale sem tam se mi povede třeba přesolit, připálit...

ale nejsem žádný mistr – na mě moc neplatí to ::i přes své zkušenosti:: – stále nepovažuju za ostudu poradit se s moudrou kuchařskou knihou :)

Itter

Ano, občas se prostě nezadaří.

Moc nevařím, ale občas to prostě padne. Vařit těstoviny bez vody zamořit, byt zamořit hustým dýmem při smažení steaku,… :D

anonym

Málokdy, ale sem tam se mi povede třeba přesolit, připálit...

Ani to není tak zkušeností, jako nečekanou překážkou ve formě všudypřítomného příchozího mobilního hovoru, kdy se to prostě nestíhá včas odstavit nebo ztlumit.

barnajka

Ano, občas se prostě nezadaří.

Já se teda musím přiznat, že jsem v kuchyni věčný začátečník a že se něco nepovede, je u mě častější, než se to povede :D
Kupodivu nemám problém s připalováním něčeho, ani s přesolováním – spíš se vždycky stane kiks někde mezi procesem hňácání a patlání a následným vařením, pečením či smažením. Největší prů*er byla o loňských vánocích premiéra vánočky – těsto nějak spadlo, bylo těžký jak beton a nechtělo vykynout ani o píď :( Zato moje první muffinky se minulý týden povedly na výbornou a příští týden zkouším domácího „krtka“, tak jsem sama zvědavá, jestli to ty moje pracky zase nepokazí :))

dědapetr

Výjimečně. Vaření mne moc baví a vyloženě si tje užívám.

Sem tam se stane že přidám víc chili.

Terryle

Ano, občas se prostě nezadaří.

naprosto běžně, vaření mě většinou otravuje, takže odbíhám… a přiběhnu, až když se kouř valí celým bytem.

baghira

Výjimečně. Vaření mne moc baví a vyloženě si tje užívám.

Jednou se mi stalo, že jsem do pekárny nedal kvasnice (a vyrobil tím krásně pevnou cihlu).

Někdy když vařím podle receptu pro jiný počet porcí, tak něco zapomenu přepočítat, ale že bych vyrobil něco vyloženě zkaženého, že by se to muselo vyhodit, to se mi snad stalo snad dvakrát-třikrát. A to vařím téměř denně.

Drap

Ano, občas se prostě nezadaří.

hanny 2

Výjimečně. Vaření mne moc baví a vyloženě si tje užívám.

anonym

Málokdy, ale sem tam se mi povede třeba přesolit, připálit...

Jikra

Ano, občas se prostě nezadaří.

Kubas11

Teď už ne, ale dříve jsem toho zkazil(a) hodně.

Berušinka

Výjimečně. Vaření mne moc baví a vyloženě si tje užívám.

anonym

Ano, občas se prostě nezadaří.

Jednou měla přijít nástěva, a já jsem zkazila předkrm toustíky, místo sole jsem tam dala curk