Avatar uživatele
Registrovaný

Proč po mně 8měsíční retrívr vyjede, když ho chci pohladit nebo mu něco vzít z tlamy?

Pořídila sem si zlatého retrívra má 8 měsíců,problém je v tom že když ho chci pohladit vyjede po mně ale nee vždy asik zrovna podle toho jakou má náladu! To samé když mu chcu něco vzít z tlamy. Že začátku sem ho jen okrikla ale teď už ho aj potrestám prisneji papuci nebo co mám po ruce... Potřebovala bych poradit jak na něj a vlastně se zeptat proč to i dělá? U nás se má opravdu jináč velmi dobře a nic mu nechybí.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Uprav, prosíám, celý příspěvek. Především do pole pro otázku patří... no co asi... světe div se... OTÁZKA. Kdo to má v příspěvku hledat, oč ti vlastně jde?

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Zanedbaná výchova a špatná socializace. Fyzickým trestem můžeš dosáhnou toho, že pes bude ještě agresivnější a rafne tě. Nehlaď ho po hlavě, poplácej na prsách, nebo pohlaď po břichu. Psovi nebylo v útlejším věku vysvětleno, kdo je u vás pánem.


Avatar uživatele
Bronzový

Není nikdo povolanější, než Rudolf Desenský. http://www.psycholog-psu.com/…


Avatar uživatele
Pokročilý

Dle níže uvedené knihy trest nelze definovat v pojmech specifického účinku na chování. Jinými slovy: musíte odměňovat klid a spokojené podřimování pejska, nikoli trestat jeho nervozitu. (Je třeba upozornit na to, že kniha již neodpovídá nejmodernějším poznatkům. Živí tvorové se nechovají jen na základě podnětu a reakce. U laboratorních krys se například projevila zvědavost! Takže prosím přistupujte k té knize tvořivým způsobem. Snad vás nějak inspiruje...)
https://aleph.nkp.cz/…

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Pokročilý

Hufnágl

Edison
Ty mě čím dál více udivuješ. Toto není otázka? Cituji: Potřebovala bych poradit jak na něj a vlastně se zeptat proč to i dělá? U nás se má opravdu jináč velmi dobře a nic mu nechybí. Drap pochopil a odpověděl na otázku správně, ale ty ze sebe děláš... no nechci psát co!

Avatar uživatele
Zlatý

Edison

A kde to tam má člověk hledat? Opakuju, že otázka patří do pole pro OTÁZKU!!! Zamatlaná kdesi v textu, ani na začátku, ani na konci... prostě NĚKDE... Klidně napiš, co ze sebe dělám. A taky napiš, co ze sebe dělá tazatel, který nechápe, co je OTÁZKA. Napsal jsem to snad dostatečně slušně. Taky bych to mohl navrhnout ke smazání, protože tam, kde má být otázka žádná ani není.

A teď: Co ze sebe děláš ty, když nechápeš, jak se tady píší příspěvky?

 

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1513
Zlatý beer 709
Zlatý www 558
Zlatý annas 516
Zlatý briketka10 384
Zlatý marci1 364
Zlatý Kepler 358
Zlatý ReHu 311
Zlatý hanulka11 296
Zlatý zjentek 287

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.