Shizuka

Doporučíte dobrý dokument/film o středověku, jehož děj se odehrává okolo 13. století?

Chci se zeptat jestli někdo nezná nějaký dobrý dokument o středověku nebo přesněji něco okolo 13 století. Dokument o tom, jak se tam například žilo, jaké měli legendy atd. Užasný by bylo, kdyby to v tom dokumentu měli i natočený, nějaké scénky nebo tak.. :D
I když mě teď napadlo, že to klidně může být i historický film ale kde si fakt dávali záležet na informacích ohledně té doby :D

Nejlepší odpověď
anonym

U nás v té době vládl Přemysl Otakar II , je o něm film Královské usínání ,
a další filmy -
Udolí včel ,

Statečné srdce – 13 stol.,
Jméno růže – 1327 ,
Robin Hood – 1194 .

Další odpovědi
xxx3

Markéta Lazarová,Údolí včel