Krčálek

Dobrý den, zajímalo by mě jaký maté sen, který si chcete dokonce života splnit?

Nejlepší odpověď
quentos

Najít lásku na celý život.

Další odpovědi
Rocker

Už asi od 14 let se chci podívat do Grand Canyonu.

Drap

Žít celý rok jenom v lese pod stanem

bolak

Vydělat si tolik prachů, abych až dokonce života nemusel chodit do práce.

Tak uvidíme…možná že se mi můj sen splní už příští tejden :))

blablabla

Chci podniknout cestu kolem světa :)

kamila44444

Moc dlouho si přeji koně, pejsky, velký dům se zahradou, chci být dobrá jezdkyně i atletka a chtěla bych také cestovat. Hl. bych se chtěla podívat do Austrálie, Afriky.. – mám toho víc :)

hanulka11

Moje sny jsou vetšinou realizovatelné ,takže si je průběžně plním i když se někdy obdivuji, že se mi to podařilo..
Nesním o ničem ,co bych nemohla uskutečnit . Takže takový veliký sen nemám – raději si splním několik menších.

jendahun

Už nemám sny.Dřív jsem chtěl žít na hájence a chovat malé kozy kamerunské.Dnes snad být finančně zaopatřený tak,abych dožil a nemusel strádat.

pizlicka

mím snem je zažehnout v sobe touhu jednat spravne.jen tak totiz budu stastna.