Dobrý den Všem.Jaký máte názor na lidi co kouří marihuanu?

vadí-nevadí znáte někoho? či názor na legalizaci.

Nejlepší odpověď
quentos

nevadí, dokonce mi coby nekuřákovi i voní; lidí, kteří ji kouří, znám hromadu a jsou v pohodě, žádní vymaštěnci. Klidně legalizovat, pokud už se tak nestalo.

Další odpovědi
kropitko

K marihuaně jsem se vyjádřila na těchto stránkách již několikrát,ne­musím,nechci,n­epotřebuji…na druhou stranu,je to každého věc a dobře mu tak. Co se týče legalizace,tak jsem pro,ono to dopadne tak,že jí,pak už,tak cca 50% nebude vůbec chtít. Znáte to..zakázané ovoce..

dudu

Quentosi, pravda je, že třeba prohibice na alkohol měla spíše negativní důsledky. Neotevřeme však legalizací jejího kouření další pandořinu skříňku? Určitě jste zaregistroval co se odehrává při distribuci pančovaného alkoholu, co by asi probíhalo pro nasycení trhu po marijánce? Mám dojem, že aplikovat nyní zavedený systém, kdy držení a užití tohoto produktu je přestupek, ale její distribuce a šíření porušení zákona, se může ukázat jako přijatelné maximum. Nebo se mýlím?

kupkina

Já si dovolím s panem Quentosem nesouhlasit. Čím méně drog společnost toleruje, tím lépe. Alkohol z větší části nepijí pouze vymaštěnci, cigarety také nekouří pouze hlupáci, to však neznamená, že budu alkoholu a cigaretám fandit.

Jahoda

Stejně jako Kropitko: Nechci, nepotřebuji, netoužím po ní. K mému životu marihuana nepatří. Ikdyž mi to už mnoho lidí nabízelo, nevzala jsem si. A zkoušet to ani nechci. Marihuana by mi akrotá zničila život. Takže: Nezkusila jsem, nechci zkoušet, ale chci se radovat ze svého života, který mám velmi hezký a hlavně ho mám bez drog!

Spiritus

no tak já si myslím že od velkovýrobců by si to nikdo nekoupil protože by to stálo za nic

jde spíš o to aby za to nebylo stíhání

a poravdě si myslím že alkohol je mnohem větší svnistvo než travka..

romik01

Dobrý den.
Na marihuanu a její uživatele mám vztah kladný.Je pravda ,že by ji tolik nemuseli kouřit děťi a lidi co se neumí sami ovládat ale vetšina lidí co znám a kouří ji,tak jsou naprosto fajn.

Doplněno: Jinak,když se marihuana legalizuje a bude ji moci mít každý doma,tak by stát nemohl nasadit vysokou cenu protože by nic nevydělali.

anonym

Legalizace přinese jen zdražení, teď si to každý kdo má zájem pěstuje doma 🙂

… no s legalizací přijdou desítky firem které to budou vyrábět v obrovském množství (které se samozřejmě musí spotřebovat) a nákladně propagovat. Ty náklady na reklamu se samozřejmě promítnou do ceny, stejně jako náklady na celý ten bussiness a management kolem, který vznikne. Stát na to navíc ještě uvalí samozřejmě speciální spotřebitelskou daň jako na tabák. … není o co stát, stávající stav je určitě lepší, když už nic jiného, naučí vás zahradničit.

Michal

Já jsem nekuřák,ale ne agresivní.Pokud se to stává pravidlem,tak na to pozor.To je vše.
Snad je prospěsnější v medicině.

Tata

Já jsem odnaučený kuřák. Dnes mi cigarety nevadí. Co se týká trávy neznám osobně její účinky ale rozhodně je zkoušet nebudu. Jsou tu názory, že kamarádi trávu kouří a vše je v pohodě. Jak dlouho a v jakém množství tu trávu kouří. Já jsem přestal kouřit po 33 letech a následky si nesu stále (astma a snížená kapacita plic). Znáte ale někoho kdo mariuhanu kouří, nebo kouřil 33 let a to 20 cigaret denně. Až budu tyto zkušenosti z masového používání, potom třeba zjistíme, že legalizace mariuhany byla chyba, stejně jako různé experimenty s chemikáliemi(DDT).