Kecalka8888

Co s chybovou hláškou „Provedli jste příliš mnoho chybných pokusů zadání kódů“ na Instagramu? Žádné jsem nezadávala.

Dobrý den, Žádné kódy jsem nepsala ani nežádala, jak se mohu na účet opět dostat prosím, děkuji

Odpovědi
paul1

Zatím ne, ale myslím si, že to nebude žádný zásadní problém.

Pepa25

Obnovit heslo: https://www.in­stagram.com/ac­counts/passwor­d/reset/?hl=cs

dubraro

Možná zadával někdo jiný – pokoušel se uhodnout vaše heslo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jadva

Mám naprosto stejný problém. Čekám už 2 dny a stále se mi zobrazuje, že byl mnohokrát zadaný špatný kód. Prosíim přišla jsi na to, jak účet opět „zprovoznit“?

Kecalka8888

Už to trvá několik hodin a furt mi to píše počkejte pár minut