Boy 13

Co pomáhá na zubní váček?

děkuji moc..

Nejlepší odpověď
anonym

Jedině zubař – jde o zánět kořene zubu a ten je potřeba vyčistit, v horším případě vložit drén a nasadit antibiotika.
Pokud tě aktuálně hodně bolí, můžeš ledovat, ale zítra si zajdi k zubaři – akutní případ vezme i bez objednání.

Další odpovědi
mosoj

Vezmi si Aulin a mazej na zubní.
Doplňuji:
On ten aulin to někdy zklidní, ale může se to kdykoliv opakovat.

Hykam

Uplně nejlepší je návštěva zubaře, ale pomáhá i po vyčištění zůbů kloktání ústní vodou.

AJICEK

Navštěva zubaře
Doplňuji:
a jestli to bolí tak ledovat a proplachovat alkoholem nebo ALPOU!

Agneta

Tak my máme pro tento případ doma zubařskou injekci(od zubaře), do které se vloží patřičná ampule(Weleda-dásňový balzám)a dává se-tlačí se- do té dásně-a tím se vytlačí ten případný hnis, dezinfikuje a léčí…no je to fakt super, pořiď si to. Ta injekce má možnost jakýchkoliv jehel, a ampule jsou normované(se vším možným), ale pro tento případ se používá speciální tupá jehla:D