HelpB

Poradíte, jak mohu vyřešit, když mi na PC nejdou otevřít fotky a videa?

Po neodbytném požadavku formátování USB se mi vše smazalo vše jsem naštěstí složitě vrátila, ale teď nejdou nic otevřít.

Dobrý den, potřebuji radu. Na pc mi nejdou otevřít fotky a videa. Budu ráda za každou pomoc.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
anonym

neuvádíte důležitou informaci: „JAK jste to formátování složitě vrátila“ protože možná právě v tom postupu bude zakopán pes. Pokud jste k obnově souborů použila software který neodvedl svou práci dobře a chybně identifikoval hlavičky a konce souborů, mohl by to být právě ten důvod proč ta zrekonstruovaná data nyní nelze otevřít v žádném prohlížeči/přeh­rávači, jednoduše proto že nejsou validní.

Pro přístě bych v případě snahy obnovit smazaná data ze zformátovaných disků doporučil použít spolehlivý program PhotoRec, ten funguje výborně a mám to pro tento účel mnohokrát ověřeno.

Další odpovědi
ivzez

Tipovala bych, že obojí bylo poškozeno.

Ametyst

Ani kliknutím pravého tlačítka myši se neobjeví žádné menu? Jako např. „Otevřít v novém okně, uložit jako…odeslat, kopírovat.“ ..a zkusit otevřít to jinde.