nikola1

Dobrý den, pobírám příspěvky na bydlení a budu se stěhovat. Chci se zeptat, dokdy se to musí nahlásit na ÚP ta změna?

Odpovědi
anonym

Čím dřív, tím líp, pro tebe i pro úřady, budeš lítat jako hadr na holi od úřadu k úřadu, takže na pracák, taky na sociálku, pak na úřad v místě budoucího bydliště, musíš mít zaplacený popelnice, na těch stojí tvoje celý štěstí, jak nemáš zapacený popelnice, nic jinýho nevyřídíš – praxe

ivzez

Veškeré změny je nutné úřadům hlásit/oznámit
nejpozději do 8 kalendářních dnů.

Nezapomeňte změnu trvalého pobytu oznámit
i zdravotní pojišťovně, OSSZ, dalším úřadům, pojišťovnám, …

—————
Poznámka:
Výjimkou je nekolidující zaměstnání, které je nutné oznámit a doložit
předem nebo nejpozději v den nástupu do nekolidujícícho zaměstnání.