Rtep

Dobrý den,platim každý měsíc výživné na syna,chtěl by se zeptat když je syn u mne musím zasílat vyzivne.?

Bývalá přítelkyně ma další dvě děti se současným partnerem a jestliže ji zasilam výživné v době kdy je syn u mne na prazdninach dva mesice ty peníze potom nejdou na výživu mého syna.

Nejlepší odpověď
opportunity

Pokud to nemáte soudem jinak upravené, pak musíte platit i když je o prázdninách u vás. Prostě musíte dělat to, co je v rozsudku. Na příští prázdniny si to můžete předem u soudu nechat rozhodnout jinak.

Další odpovědi
bolak

„Jestliže máte děti po dobu prázdnin u sebe, stále je rozhodnutí soudu účinné a Vy musíte na výživu dětí přispívat. Musíte plnit rozhodnutí soudu“

http://obcanske­.juristic.cz/169435/

sarinks258

Ano,záleží na soudu.Ale počítajte,že výživné by jste mohl dál platit.nebo je ještě jedna možnost…dohodnout se s bývalou přítelkyní a pak to sdělit soudu.:-)))) I když na to nejsem odborník,ale mohlo by to tak být 😁))))