DOBRÝ DEN PANÍ STRAŠIRYBKO.MÁTE KRÁSNÉ AVATAROVÉ JMÉNO A TAK JSEM SE CHTĚLA ZEPTAT JAK JSTE K NĚMU PŘIŠLA?

JESTLI TO NENÍ ODE MĚ NESLUŠNÉ A NEBO JEN VAŠE TAJEMSTVÍ?
---ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Nejlepší odpověď
kapka

To vypadá na nějakou zkratku. Třeba jako GORBAČOV. Generální opravář režimů Brežněva, Andropova, Černěnka a ostatních veteránů. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ja bych si tipla:Manzel rybar,a proto vas nebere na ryby!Pozustatek z vasich chvil stravenych rybolovem.

9 řemesel

Takže zkratka,stra-šně,ši-kovná,ry-chlá,b-ystrá,k-orektní,a-td.

straširybka

díky 🙂 ale bohužel ani nevím, kde jsem to vzala, říkáme tak naší malý, vzniklo to nějak samo, taky jí říkáme čudlipírek…to vzniká samo 🙂 ale 9 řemesel díky, to všechno je pravda 😁