Avatar uživatele
Adííííííísek

Jak se jmenuje taková stránka, na které si můžete zadarmo psát s technikem a on vám poradí?

Dobrý den, nevíte proím vás jak se jmenuje taková stránka, na které si můžete zadarmo psát s technikem a on vám poradí. Jednou už jsem si s ním psala, akorát teď nemůžu najít tu stránku, prosím nevíte někdo?...moc byste mi s tím pomohli. Předem děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2506 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ano, pozrite si webovú stránku výrobcu software napríklad mikrosoftu, či nájdete to i na českých stránkach. Prevažne sú riešené formou bezplatného Fóra, kde zadáte problém a okrem členov fóra vám odpovedá aj technik, programátor,...
Ak máte problém s konkrétnym software, skúste si kľúčové slová zadať do vyhľadávača (problém už môže byť vyriešený, vyhľadávač vám potom nájde k nemu "riešenia"), alebo priamo na domovskej stránke si pozrite, či tam je rubrika "fórum"
Doplňuji:
príklad:
do vyhľadávača zadám: ako vypnúť touchpad na notebooku asus
otvorí sa stránka: https://www.google.sk/…
vyberiem si stránku Živě.cz fórum poradna: Jak vypnout Touchpad
http://www.zive.sk/…
a už môžem čítať, či vložiť otázku

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Z jakym tech...pokud jde o PC... tak nejspise tato... ale operatori tam jsou jednou za rok ..:D ... http://www.onlinepomoc.cz/ nebylo by lepsi sem napsat jakej mas problem ...? Je tady dist chtrejch lidi kteri radi pomuzou ....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Technická podpora

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Těžko říct, když ani přesně nenapíšeš, čeho se to má týkat. Podobnou službu mívají prodejci (ale obvykle se předpokládá, že je to zboží od nich, či se o jejich zboží zajímáš), či výrobci nebo zastoupení nějaké konkrétní značky.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek