tomy999

Dobrý den,není nějaký program na vymazání všeho v notebooku ale ne operační systém jinak vše .

Chtěl bych si vyčistit HDD důkladně po složce se mi to nechce dělat zabírá to hodně času a hodně práce.Tak se ptám jestli na to není nějaký program.Děkuji moc za každou odpověd.A ještě nechci vymazat grafiku.

Odpovědi
lemra@lina

Jediné důkladné vyčištění HDD je pomalé zformátování, jenže to jde do kytek všechno a ani tak to není dokonalé, muselo by následovat několikrát po sobě.
Spíš jde o to, proč chcete toto provádět, protože pokud tam nebyl trestný obsah, tak není důvod, na netu je plno šikovných utilit a moc dobré je jednou za čas zdefragmentovat HDD.