burda

Když jsem našel ptačí vejce a vzal je domů, jak poznám, zda má v sobě zárodek?

Dobry den nasel ptaci vejce tak jsem ho vzal domu. Bylo samo a nebylo ani v hnizde. Nevite nahodou jak poznam ze je zive

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Teď už živé neni, ani kdyby bylo. Zásadní chyba už se stala. Jediné co můžeš udělat je vejce vyhodit, nebo si ho nechat na ozdobu.
Na upravenou otázku: zárodek uvidíš třeba prosvícením. Pokud nemáš zkušenost moc toho nepoznáš a z vajíčka se stejně už nic nevylíhne.

Další odpovědi
nyjono

Vejjce bylo samo, rodiče asi někde mohli hledat potravu, To tě nenapadlo?
A kde bylo, jestli nebylo v hnízdě. Mohl ses podívat trochu výš, jestli nevypadlo z hnízda někde poblíž.
Jestli je ve vejci ptáče, co chceš dělat?, A pak, kdyby se vylíhlo, budeš dělat co?
VEJCE DOMŮ NEBRAT!!

Michala11

Když se vejce ve vlahé vodě pohybuje, je zárodek živí. V tomhle případě pochybuji. Ptáci se i mrtvých vajec v hnízdě zbavují. Nestačí jen teplo…

nyjono

Michala11, divím swe, co všechno víš. Ale živí zárodek, to teda zas neznám já.