ZetryxGO

Jaký nejlevnější herní notebook se dá koupit tak do 15 000 Kč?

Dobrý den

Můžu se zeptat, jaký nejlevnější herní notebook se dá koupit tak do 15 000 Kč?
Už se přece ptáte.

Odpovědi
Tomáš1234

Na rovinu, herní notebook za 15000 Kč je utopie. Snad nějaké zařízení, které nemá integrovanou grafickou kartu. Ale moc slavné to asi nebude… Raději bych si pošetřil a navýšil limit třeba o 5 tisíc. To už by se něco vybrat dalo viz https://www.vy­berto.com/cs/no­tebooky/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Annas to už tu budeme omezovat a kritizovat i běžné zdvořilostní fráze? A když už, opravdu je nutné kritiku psát do dotazu? Nestačilo by do diskuse?

Pornhub.com

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

„Do 15 000 tisíc“? Notebook do 1,5 melouna, to už bude slušný dělo…