Patrik3105

Po vložení karty do nového telefonu se mi mobil začal sám restartovat. Co s tím?

Dobrý den, pořídil jsem si nový telefon Lenovo P70, do kterého jsem následně vložil micro paměťovou kartu SDHC(8GB), ve které jsem měl data (hudbu, fotky,apod.) z minulého telefonu(huawei y300) karta byla zaplněna asi ze 2/3. Ovšem po 3–4 dnech po vložení karty do nového telefonu se mi mobil začal sám restartovat a psát: toto zařízení nenašlo externí úložiště a restartuje se za 10 s. Tedy něco v tomto znění.
Karta je stará asi 3 roky.
Nevíte, čím to je? Jestli kartou či telefonem (android 4.4)? A jestli mám zkusit kartu zachránit či přímo koupit novou? Data z karty mám zálohované do PC přes čtečku karet.
Děkuji předem za případné odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkus nejprve kartu zformátovat v novém telefonu. Na 99% bude problém vyřešen. Pokud to nepomůže, budeš muset koupit novou.

Další odpovědi
Klaproth

Nový telefon si nerozumí se souborovým formátem starého telefonu. Zformátování karty problém téměř jistě odstraní.

Tobbycz

Paměťová karta se před vložením do jiného telefonu musí naformátovat.

Vojta, Lenovo Ambasador