Didinka2312

Jak zjistit číslo SIM karty na mobil.cz?

Původní neotázka
den karty

Odpovědi
Bičiště

Simku vlož do telefonu a z ní prozvoň kamaráda vedle sebe a podívej se do jeho telefonu jaké číslo se mu tam objevilo.

Kepler

Jestli myslíš telefonní číslo, tak ji vlož do mobilu a v menu vyhledej informace o telefonu. Tam lze najít i „moje telefonní číslo“. Nejsem si ale jistý, jestli tu možnost mají všechny mobily.

John Charlie

Najdete jej zadáním kódu USSD. Otevřete aplikaci telefonu a vytočte následující kód: *#100# nebo *#101#. Po vytočení čísla by se na obrazovce měla zobrazit zpráva s číslem vaší SIM karty. fnf