Dobrý den, mám problém s nabíhajícími žílami.

Již druhý den mi otékají ruce a to jen, když jsou svěšené dolů. Nabíhají mi žíly, i z venku oproti dlani, přes kůstky k prstům. Tato místa jsou na dotyk bolestivá. Jsem kuřák cca 20cig. denně a kávu piji max 3× denně. Doma mi říkají, že to je asi normální, ale nikdy jsem si toho nevšiml až do jaké míry žíly otékají a ani mě to nikdy nebolelo. Za každou radu co s tím děkuji.

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Mohlo by se jednat o zánět šlach,hurá k doktorovi.

Další odpovědi
Miroslavst

Pracovat, pracovat a pracovat.
No, v pondělí to uběhlo, pak máte úterý a dnešní středu. Auu, to bolí. A co teprve v pátek.