Tomin247

Poradíte, ako vyriešiť popísaný problém?

Dobrý deň, mám problém. Objednal som si Dedoles ponožky cez internet na prevod bankového účtu,ale nešlo mi odoslať penia

Peniaze.Ked im nepošlem peniaze budem nejako pokutovaný?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, pokuta nehrozí, dodání zboží e-shop uskuteční až po převodu peněz z bankovního účtu. Pokud se ti nepodařilo odeslat peníze z účtu (nevím proč), zkus objednávku změnit třeba na dobírku při převzetí – balík do ruky, balík na poštu a tak.

Další odpovědi
Edison

Pokutovat jen tak někdo nemůže. Platební podmínky maj ve svých VOPkách. A proč se ptáš tady a ne u nich??? To už vůbec nepochopim.