Karol Is bes

Mám doma samičku a samce, poslední dobou vidím, že samec skáče na samici, jako by se pářily. Co mám dělat?

Dobrý den, mám doma samičku a samce, poslední dobou vidím, že samec skáče na samici , jakoby se pářily. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Edison

Záleží na tom, jestli máďata chceš, nebo ne. Ve druhém případě připravit se na mláďata a nechat je být, v prvním případě pořídit nějakou antikoncepci. Nebo je oddělit, ale to asi není napořád. Nebo kastrace… Ale tfuj…

Další odpovědi
nyjono

Možná se pářit budou. To je snad normální. Nebo ne?
Máš připravené podmínky pro mláďata?

Drap

O jakého samce a samičku se jedná?

agentpv

Drap – tatínek a maminka