Karol Is bes

Jak poznám, že moje samička křečka je březí? Konkrétně je to samička druhu Roborowského. Pořád na samce skáče zezadu.

Dobrý den

Jak poznám, že moje křečice je těhotná? Konkrétně je to křečice druhu Roborowského. Pořád na samce skáče zezadu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Nijak. Samice křečka nemůže otěhotnět.
(Těhotenství se týká jen lidí/žen.)

Další odpovědi
iceT

A ta samice skáče na samce, nebo ten samec skáče na samici? Na to ses ptala předtím, ať v tom není guláš.

Drap

Nepoznáš. Jedině ultrazvukem. Samička tím dává najevo svoji dominanci.