Majkl95

Dobrý den :) jak opravdu zablokovat uživatele pavlos1113 který mě pořád obtěžuje? :/

Dobrý den :) jak opravdu zablokovat uživatele pavlos1113 který mě pořád obtěžuje? :/ jo já jsem si ho dal blokovat jak je ten profil ta ikonka zákazu ale stále mi může psát jeho nechutné a obtěžující zprávy jako že mám vykouřit bedymu ču*áka atd atd atd :( moc vás prosím o pomoc vám děkuju za všechny rady :) už jste mi tu poradily a docela se mi tu líbí, jo rád bych tu zůstal ale toto se vážně nedá :/ Děkuju!
Doplňuji:
Děkuju tak já to zkusil a zatím mi nenapsal :) Tak to asi funguje :)

Nejlepší odpověď
briketka10

nikdy jsem takový problém neřešila
napište e-mail na info@odpovedi.cz
tam Vám poradí, nebo počkejte na
odpověď nějakého uživatele co má
stejnou zkušenost..
Doplňuji:
nebo si podle nápovědy uzavřete profil
nikdo Vás již nebude moci otravovat !!

Další odpovědi
annas

Když zablokujete uživatele až po tom, když jste s ním komunikoval, bude vás stále obtěžovat. Vím z vlastní zkušenosti s uživatelem Braníkem. I když jsem ho blokovala, stále pokračoval. Nakonec dostal BAN.

Zřejmě jediná možnost, jak píše briketka10, obrátit se na adminy.

Bedy

Snad kvůli jednomu členovi posádky nechcete opouštět loď. Ne, teď vážně. Psal jsem Vám, ať si otevřete profil, abych mohl s Vámi komunikovat, když jste na mě měl dotaz, protože nám to nešlo se spojit – nemohl jsem Vám odpovědět.
Vnitřní poštou Vám znovu pošlu můj email, kdyby náhodou něco, a ten profil si zavřete – v nastavení zaškrtněte možnost Neumožnit kontaktování a prohlížení aktivity či jak se to jmenuje a onen uživatel by Vám tedy žádnou zprávu neměl už poslat.

Zároveň bych Vám tímto doporučil, jak píše paní briketka10, kontaktovat administrátora, prostě si na toho uživatele stěžovat. Tohle si myslím, že je za hranou slušného inteligentního chování.

Bohužel nejste sám, kdo s tímto uživatelem má problémy, já též plánuji napsat administrátorovi, protože chování tohoto uživatele nepatří do slušné společnosti.
Doplňuji:
A, už jsem to nestihl, už koukám máte profil zavřený. Mě se pořád ukazuje – Čeká na potvrzení – nevisí Vám tam dole moje žádost o kontakt?

bolak

:) teda co se dneska po těch nováčkách chce.. :)) po mě se tenkrát vyžadovalo jen letmé přečtění kodexu, ty přijímací rituály jsou koukám čímdáltím složitější :))

briketka10

a kdo je to ten pavlos1113
že je tak troufalý nechápu ??

briketka10

ahá je tu teprv od července
se nedivím ještě se nenaučil
vychování :)

Bedy

Starého psa těžko vychováš – asi takto bych to shrnul (nepředpokládám, že by ten pavlos byl malé dítě, to snad taková slova nezná).

zjentek

teď mluvíš jako bohemica

briketka10

mě stačí jeho odpovědi..

Bedy

brketko, dejte si to do vyhledávací lišty zde a uvidíte 🙂