Forza1230CZ

Poradíte, jak je to s bolestným při pracovním úrazu ale bez toho, abych šel marodit?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den jak je to s bolestném při pracovním úrazu ale bez toho abych šel marodit?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat stal se mi pracovní úraz v listopadu,ale nešel jsem marodit a dostal jsem posudek o bolestném. Po ukončení rehabilitace mi doktor v dubnu vyplnil ten posudek s body a já odevzdal to firmě ve které pracuji někdy v polovině dubna a do dneška mi žádné peníze nepřišli je tam nějaká delší lhůta nebo jak to je? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Drap

Myslím, že tak to je. Nemarodil jsi, žádné bolestné nebude

Dochy

Domnívám se, že neschopenka s nárokem na bolestné nemá co dělat. Domnívám se že bolestné by mělo být standardně proplaceno. Jak je to s lhůtama ale netuším. Pokud je léčení ukončeno a dodány všechny podklady, čekal bych výplatu do měsíce.

Forza1230CZ

To by mi ale bezpečák v naší firmě neříkal že mi pojištovna bolestné proplatí ne? Když věděl že jsem nemarodil.