Ty

Dobrý den já se chtěl zeptat který editor obrázků,ale aby byl zdarma,umí zaostřit fotky ktéré byli po úpravě rozostřeny

Dobrý den já se chtěl zeptat který editor obrázků,ale aby byl zdarma,umí zaostřit fotky ktéré byli po úpravě rozostřeny jako třeba v televizních novinách.Totiž někde na Odpovědi.cz někdo radil že to umí většina editorů i free ale moje předchozí otázka se zřejmě objevila někde jinde tak abych tu nebyl za noumu.Dík.

Odpovědi
arygnoc

zaostirť ich poriadne nezaostrí žiaden bežný editor obrázkov – data sú nenávratne v pixelovom nebi.

najlepšie je začať prácu znova s originálnymi obrázkami.
dúfam, že ich máte zálohované (čo je bežný postup pred úpravou).

anonym

Když pokračuješ k dané otázce, tak tu nechatuj a nepiš odpovědi jako další samostatný dotaz..
Odpověď jsem Ti přesunula do diskuze. Tam můžete pokračovat, pokud nebude tvůj dotaz zcela zodpovězen.

anonym

Tohle patří sem :

Ty

Ano já si fotky hned zálohuji.
Ano já si fotky hned zálohuji ale chtěl sem zjistit zda jdou fotky které byli k vůli identifikaci rozmazány.Proč? Někomu se někde líbím ale můžu je vidět pouze za poplatek tak to mě naštvalo.Díky,

Odpovědět
Zajímavá: Označit otázku jako zajímavou 0NásledovatNah­lásitPřed 2 min
Diskuze: žádný příspěvek
Sdílet:
Poslat e-mailem

arygnoc

to nie je fotografiou, ale politikou správcu toho ktorého webu (zoznamka?). samozrejme, že má i ostrú fotografiu, ktorú záujemcovi za poplatok ukáže.

no. ľudia sa živia všelijako.