jarinbm

Dobrý den, exekutor mi provádí srážky z platu. Může po mně požadovat další splátky?

Doplňuji:
i když nemám žádné další příjmy?

Nejlepší odpověď
tom004

Bohužel může,z každého Vašeho dalšího prokázaného příjmu.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud nebudou srážky stačit tak vám pravděpodobně příjde zabavit majetek a na přepsání majetku na někoho jiného je už pozdě, když už exekuce běží.
Doplňuji:
Myslím že by mohl, Vás poždáat ať si najdete další práci nebo alespoň brigádu, ze které by Vám mohl strhávat. Protože je v jeho zájmu, aby měl Vás z krku.

Ale myslím, si, že když jste v exekuci tak Vás nikdo nezaměstná. Sice to budoucímu zaměstnavateli nemusíte vykládat, ale jakmile ho exekutor kontaktuje tak vás vyrazí ve zkušební době, protože i zaměstnavatel s tím má papírování.

žolik

pokud to máte soudně na plat tak už né,to by musel proběhnout soudní řízeni.

Zdroj: žolík