pižmon

dobry den co jeto recht

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

cpé

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-se-rekne-mas-recht

Další odpovědi
briketka10

dn

je to DNA a nevím proč
zadáváš takovou anketu,
když ta slova neexistují ??

zjentek

cpé

..a přeloženo do češtiny je to tohle:
http://slovnik­.seznam.cz/de-cz/word?q=recht&id­=Ey33pbxKWmU=,­l7QLPzA_vDI=,b0xn-EXvOmc=

anonym

Jé tady je lidí! A u takové otázky. Vidím jistou analogii s hovnem na louce na které se slétají mouchy.

briketka10

co je to cpé zas nevím já :D

iceT

to já taky nevím,ani tu druhou možnost,ale bez výběru jedné znich by nešlo odpovědět:-)

annas

Ani jednu zkratku jsem neslyšela.
Našla jsem, co je dn.

demonstrace nedostatečnosti = sebeshazování a hlasité i nevědomé podceňování se před svým cílem.

secretgame.cz/poj­my/

Takže to cpé – bude zřejmě opak – asi přeceňování se, něco nad míru, cpát se někam před cílem.

annas

Jinak DN = domácí násilí.
www.tf.jcu.cz/get­file/4d4d7d8a5­b3a5f60‎--

Ještě něco – cpé = auto Coupé.
Ale nedává to smysl.

briketka10

annas,
jsme na tom stejně
takže co zbývá zbyt.
otázka co ??

briketka10

ahá no já to nenašla ani,
proto sem se zeptala víš :D

briketka10

„na Googlu“ jsem nenapsala :)

chudst

Dámy, bojím se, že tohle byla náhodně volená slova, pižmon prostě udělal místo klasické otázky anketní a nevěděl, co napsat do odpovědí ;)

chudst

Mno… slova…: „slova“ :)

briketka10

chudste,
asi tak to bude
máš pravdu :D