Adeeelka

Kam po 9. ročníku na ZŠ, když chci být v budoucnu psycholožkou?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kam po 9. ročníku na ZŠ, když chci být v budoucnu psycholožka. Na gymnázium se mi moc nechce… spíš nějaká střední

Odpovědi
Rokio

Navrhuji obor Sociální činnost a po střední jít na filozofickou vysokou školu na obor Psychologie.

zbyndo

Potom na nejakú zdravotnú, ďalej trebárs na medicínu,ale lepší štart by bol z gymnázia,tam sa môžeš rozhodnúť či medicínu, filozofickú fakultu,alebo aj pedagogickú, všade sa dá uplatniť s nadaním na povolanie „psychológ“