drop

Funguje vám Aukro? Mně ne, nevím, zda je to problém jen u mě.

Původní neotázka
Dobrý den chtel bych se zeptat jestly vám také nefunguje aukro a nebo je to problém jen u mně. Děkuji

Poslední týden pokaždé když zapnu aukro tak se načte hlavní strána a když chci něco vyhledat nebo rozkliknout jakoukoliv věc s té hlavní stránky tak se to začne načítat a po chvíly se oběvý že na tuhle stránku se nelze připojit.

Nejlepší odpověď
anonym

Chyba bude na tvé straně, protože mě to normálně funguje. Díky za připomenutí, protože si tam asi půjdu zkusit v aukci levně vyhrát nějaký pořádný stolní větrák. Ty vedra mě brzy svlečou z kůže a budu jak tenhle týpek na obrázku z horroru Hellraiser: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a2­/95/52/a29552a63337b3297­c6e86c002d86944­.jpg