Ladinecek43

Musím platit za televizi o rádio, když bydlím dlouhodobě v zahraničí?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli musím platit za televizi rádio když bydlím dlouhodobě v zahraničí

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš byt i tady a jsi tam přihlášen a pokud máš jakékoli zařízení na kterém lze přijímat signál, tak ano.

Další odpovědi
Funna

pokud v ČR máš trvalé bydlště, tak tě to nemine aspoň u rozhlasu…u TV můžeš prohlásit, že ji nemáš, ale rádio se platí i když je v autě a auto bez rádia si už ani nedokážu představit – předpokládám, že auto máš…