Vojta Fidra

Jak si mohu naladit CNN Prima News přes kabelovou TV?

Dobrý den. Chci se zeptat. Stále mi to nejde naladit.

Odpovědi
Edison

KAŽDÁ televice někde v menu ladění má podmenu Aktualizace seznamu kanálů. Může se to jmenovat všelijak. Jediné, co se stalo spuštěním SíeNeN v Česku je to, že na některý kanál, který byl „rezervní“ jej prostě kabelovka umístila. Aktualizací jednak najde nové kanály a jednak najde PŘEJMENOVANÉ kanály. Pak už si je jen přemístíš ve svém seznamu jak je ti libo. Bez této manipulace to SíeNeN najdeš na kanále některé rezervy. Některé televizory jej pak přejmenují v okamžiku, kdy se na ten kanál PODÍVÁŠ.

Arne1

Nevím, co máš za kabelovku. Já mám UPC (zdarma nabídka Start) a asi tři dny před zahájením vysílání jsem to měl kdesi na konci předvoleb. Televize LG to automaticky našla. Takže bych doporučil si projít seznam všech programů a možná to tam někde na konci je. Obdobně to bylo nedávno s ČT3.

elkon

O nic jsi nepřišel, je to tendenční vysílání, stejně jako ČT. S tím rozdílem, že tohle je americké. Zlaté zprávy na Nově.